Інсталяція системи

Покрокова інструкція щодо встановлення системи


1. Перед початком інсталяції системи на автомобіль необхідно укласти "Договір" із компанією Polaris Satellite. Процедура займе трохи більше 5 хвилин. Договір повинен укладати власник автомобіля, він на електронну пошту отримає свою копію. Номером договору є PIN-код, який зазначений на спеціальній вкладці, яка входить до комплекту системи.

2. Заплатити за тарифний пакет, який було обрано під час заповнення форми договору, натиснувши посилання "Купити" біля ціни пакету.

3. Отримати рахунок за підключення (5 USD (оплата у гривнях за курсом на день отримання рахунку п.п. 2.4. Договору)). Для цього написати у мессенджерi "Viber" користувачу "Polaris Satellite support", номер +380503806727 повідомлення: "Прошу надати рахунок за підключення, PIN-(вказати Ваш PIN-код)". Тільки після цього SIM-карту в устаткуванні буде активовано і можна розпочинати монтаж системи. Важливо цю процедуру робити у робочий час.

4. Треба знайти дріт під центральною панеллю автомобіля, на якому постійно є +12 Вольт при вимкненому запалюванні. До нього приєднується вимірювальний прилад або контрольна лампа. Інший дріт від приладу або лампи підключається до "-", або будь-якої вільної від фарби металевої поверхні автомобіля.

5. Зачинити автомобіль і замкнути його штатним ключем-брелоком. Зачекайте 20-30 хвилин. Цей час необхідно, щоб енергоменеджер автомобіля відключив усі непотрібні джерела. Підключений пристрій повинен продовжувати показувати +12 Вольт або контрольна лампа повинна продовжувати світитися. Це вкаже на те, що знайдений дріт бере напругу прямо від акумулятора автомобіля, минаючи енергоменеджер.

6. Дуже важливо при інсталяції не допускати натягу монтажних проводів. Після того, як всі блоки встановлені на свої місця у автомобілі, необхідно переконатися, що підведені до роз'ємів системи дроти мають невелике провисання.

7. Знайти місце під передньою панеллю, де можна зручно розташувати головний блок системи. Встановити його треба в горизонтальному положенні логотипом вгору та прикріпити пластиковими хомутами до металевого каркаса передньої панелі, кермової колонки або безпосередньо до кузова автомобіля. Важливо це зробити саме так, для того, щоб, вбудований в цей блок, датчик нахилу - переміщення правильно працював.

8. Виносний модуль, який приховує в собі антену GPS, приймач-передавач для зчитування міток і звуковий випромінювач (динамік), повинен бути так розташований, що б всі ці три пристрої ефективно працювали. Найкращим місцем буде передня ліва стійка. Знизу стійки, ближче до торпедо, завжди є місце. Особливу увагу треба приділити тому, щоб звук від динаміка у виносному модулі було чути в салоні. Виносний модуль повинен кріпитися верхньою панеллю, на якій видавлений логотип, до кузова через двосторонню клейку стрічку, а нижньою стороною, на якій помітні головки гвинтів, повинен бути розташований вгору. З'єднайте виносний модуль із головним блоком кабелем (Можна використовувати будь-який з роз'ємів 3pin на головному блоці).

Якщо звуки роботи системи не чути з виносного модуля, рекомендується придбати виносний бузер (гучномовець) і підключити його в роз'єм 2pin на головному блоці. Для коректної роботи виносного бузера діспетчерський центр повинен провести відповідні налаштування. Це робиться або при первинному встановленні системи і тоді у Формулярі на програмування системи є відповідне поле, або при додатковій установці, для цього треба зв'язатися з операторами, назвати свій PIN-код і запросити необхідне налаштування системи. Для найкращої чутності розміщувати виносний бузер найкраще або в лівій середній, або в лівій передній стійках автомобіля.

9. Знайти місце для встановлення сенсору для авторизації. Встановлювати його під панелі завтовшки не більше 3-х мм. Розташовувати сенсор необхідно для користування лівою рукою водія, так як правою рукою водій буде керувати запаленням, а деякі функції системи передбачають одночасне використання сенсора та запалювання. Тому водій лівою рукою використовуватиме сенсор авторизації, а правою - вимикати запалювання. У комплекті системи сенсор зовні схожий на кнопку тривоги. Розрізнити їх можна за кількістю дротів, що виходять, у сенсора їх три. Червоний дріт підключається до +12 В, чорний до "-", білий до системи. Плюс 12 Вольт можна знайти або в тому місці, де встановлений сенсор, або витягнути його від місця підключення системи.

10. Кнопка тривоги розташовується в будь-якому зручному, для натискання водієм, місці. Наприклад, під передньою панеллю або під сидінням. У комплекті системи кнопка тривоги зовні схожа на сенсор. Розрізнити їх можна за кількістю дротів, що виходять, у кнопки їх два, а під чорним термообтиском плати можна знайти кнопку, що виступає, при натисканні на неї має бути тактильне відчуття клацання.

11. Знайти в автомобілі, за передньою панеллю, потрібні дроти CAN-шини (якщо адаптер CAN-шини підтримує цей автомобіль).

12. Якщо автомобіль не підтримується адаптером CAN-шини, то можна підключитися до аналогових ланцюгів автомобіля. Для цього передбачені у системі аналогові входи. Необхідно знайти у проводці автомобіля такі сигнали:

  1. Запалювання.

  2. Відкриття всіх дверей автомобіля (або "+" або "-"). Відкриття капота та багажника (або "+" або "-").

  3. Команда відкриття центрального замку або ознака зняття з охорони (або "+" або "-").

  4. Педаль гальма.

  5. Ланцюг, який треба розірвати для зупинки роботи двигуна.

13. Потрібно визначити який спосіб блокування двигуна буде використаний. Система Polaris Satellite дає можливість зробити блокування як класичним способом, через фізичний розрив електричного ланцюга що відповідає за роботу двигуна, так і через адаптер CAN-шини, за допомогою якого система дає команду на блокування по цифровій шині CAN автомобіля (якщо адаптер CAN-шини підтримує цей автомобіль).

14. Витягти запобіжник із сокету перед його встановленням. Система має бути знеструмлена до кінця інсталяції.

15. Приєднати роз'єми до головного блоку та з'єднати дроти згідно з схемою підключення. Для інсталяції системи, використовуються дроти чорного кольору. Кожен дріт має паперову бирку, на якій написано його призначення. В процесі інсталяції треба бути обережними з бирками, бо їх можна легко загубити.

16. Додаткові датчики (купуються окремо) підключаються до великого чи малого порту на головному блоці, залежно від того, яким роз'ємом їх укомплектував виробник. Після інсталяції порти повинні бути обов'язково ініціалізовані. Для цього в процесі заповнення Формуляру на програмування системи треба вказати, які додаткові датчики були встановлені та до якого порту під'єднані. У разі застосування додаткових датчиків обов'язково читати: Інсталяція та налаштування додаткових датчиків .

17. Сирена не пов'язана з охоронним алгоритмом системи (тобто вона не видає звуки при спрацюванні системи) і може бути включена дистанційно лише оператором диспетчерського центру. Сирена купується окремо.

18. Після закінчення встановлення та перевірки правильності монтажу необхідно заповнити та відправити Формуляр на програмування системи. Далі слідувати інструкціям у цьому формулярі. Правильно заповнений формуляр дозволить оператору диспетчерського центру Polaris Satellite зробити налаштування обладнання саме під ту марку та модель автомобіля, на який було встановлено систему.

19. Після відправки Формуляру на програмування системи подати живлення на систему, для цього встановити запобіжник у сокет і почати перевірку згідно з описом у формулярі.

20. Якщо власник автомобіля планує користуватися системою пізніше, а автомобіль ще перебуває в ремонтній зоні автоцентру, то обов'язково треба зателефонувати оператору діспетчерського центру Polaris Satellite та попросити його перевести автомобіль у режим "Сервіс".