Інсталяція та налаштування додаткових датчиків

Якщо встановлення датчиків відбувається разом із системою:

1. Встановіть додатковий датчик в автомобілі.

2. Налаштувати додатковий датчик (якщо налаштування потрібно) за алгоритмом, як зазначено нижче.

3. Підключіти додатковий датчик до головного блоку системи.

4. Закінчити інсталяцію всієї системи.

5. Заповнити та відправити Формуляр на програмування системи, в якому вказати скільки і які додаткові датчики були встановлені, та до яких портів головного блоку підключені.

6. Вставити запобіжник у сокет та подати живлення на систему.

7. Далі провести перевірку системи згідно з формуляром.


Якщо встановлення датчиків відбувається вже після того, як почалася експлуатація системи:

1. Зв'язатися з диспетчерським центром та перевести систему у "Сервіс".

2. Встановіть додатковий датчик в автомобілі.

3. Налаштувати додатковий датчик (якщо налаштування потрібно) за алгоритмом, як зазначено нижче.

4. Підключіти додатковий датчик до головного блоку системи.

6. Заповнити та відправити Заяву на активацію додаткових датчиків та нового тарифного плану для фізичної особи або Заяву на активацію додаткових датчиків та нового тарифного плану для юридичної особи.

7. У чаті отримати повідомлення, що додаткові датчики активовані й зв'язатися з диспетчерським центром, та перевести систему у "Сервіс".

Налаштовувати додаткові датчики можна за допомогою вольтметра або контрольної лампи з виведеними дротами. Датчик, який треба налаштувати, від'єднується від головного блоку системи і на нього окремо подається напруга 12 Вольт, а вольтметр або контрольна лампа підключаються до керуючого дроту датчика. Після цього відбувається налаштування додаткового датчика. При впливі на датчик, контрольна лампа повинна світитися (або вольтметр має показувати 12 Вольт). Налаштовувати треба на середні значення спрацьовування датчика. Невірне налаштування додаткових датчиків призведе до помилкових спрацьовувань системи (п 4.2. Публічного договіру оферти на надання інформаційних послуг).

Додаткові датчики можуть бути встановлені на автомобіль як при інсталяції всієї системи, так і окремо, вже після того як систему почали використовувати. Залежно від того, який датчик буде встановлюватися, залежить місце його розташування.

Датчик удару-нахилу та датчик аварії повинні мати безпосередній контакт із кузовом автомобіля. Тому їх рекомендується розміщувати на металевих поверхнях у підвалах кузова, міцно закріплюючи пластиковими хомутами. Після встановлення, датчик удару треба налаштувати. Для цього, після підключення контрольної лампи або вольтметра, як описано вище, треба виставити значення регулювання датчика трохи нижче за половину від максимального значення. Після чого сильно вдарити долонею руки по підлозі перед сидіннями, там де неподалік розташований датчик. Досягти, регулюванням, щоб контрольна лампа засвітилася, або вольтметр показував 12 Вольт.

Датчик руху (об'єму) може розташовуватися у центральній консолі, між сидіннями, або в стелі біля плафонів освітлення. Завдання датчика руху відреагувати на будь-які переміщення всередині салону автомобіля, але якщо його чутливість залишити занадто високою, то він може реагувати на машини і на пішоходів, що пересуваються поруч. Чутливість датчика повинна бути налаштована таким чином, щоб датчик руху реагував тільки якщо людина повністю сяде на сидіння водія.