Питання, відповіді

Навіщо ставити супутникову протиугінну систему, якщо можна машину застрахувати?

По-перше, під час розбійного нападу на автомобіль страховий поліс життя не врятує. Менш небезпечна ситуація якщо викидають водія з автомобіля. Гірше якщо водія залишають у заручники. Тут, тільки алгоритм роботи і можливості системи Polaris Satellite дозволяють виявить цю ситуацію, та організувати затримання автомобіля з максимальною безпекою для життя заручника.

По-друге, це просто вигідно економічно. Давайте порахуємо. Припустимо автомобіль вкрали, страхова компанія відшкодовує вам збиток за мінусом франшизи по ризику «викрадення», яка дорівнює 5-10% від застрахованої вартості автомобіля. Далі ви купуєте новий автомобіль і страхуєте його знову, це 5-7% від вартості авто, в пенсійний фонд 3% від вартості авто без ПДВ, плюс транспортний збір, номера і т.ін. Якщо ми все це складемо, плюс невиплачена франшиза за ризиком «викрадення», то вийде сума що в багато разів перевищує вартість супутникової системи. А ще, при покупці наступного позапланового автомобіля в салоні може не виявитися бажаного вами варіанту і його доведеться чекати, можливо, кілька місяців, а їздити треба, відсутність машини приносить дискомфорт. Цих клопоту і витрат може не бути, якщо встановлена ​​супутникова охорона. Машина просто не зрушиться з місця, а спроби її завести закінчаться затриманням викрадачів.

По-третє, тенденції викрадень останніх років такі: наприклад викрадений в Києві автомобіль через 1,5-2 місяці з'являється, скажімо в Одесі з усіма оригінальними номерами кузова і двигуна. Автомобіль за цей час кілька разів перепродується в різних регіонах і з'являється в Одесі вже у чесного п'ятого або шостого покупця.

У такій ситуації, так як автомобіль знайдений, то поліція вже не може закрити кримінальну справу без повернення викраденого авто або листа з прокуратури. Повернення автомобіля, майже неможливо, останній власник відразу подає в суд у разі процесуальних дій проти нього або автомобіля. А лист прокуратура буде всіляко відкладати або взагалі ніколи не надасть його для закриття справи, так як надання таких листів побічно підтверджує причетність органів до легалізації викрадених автомобілів. У Вас починаються багаторічні судові тяжби. А найголовніше, що весь цей час у страхової компанії не наступають перед Вами фінансові зобов'язання по причини не закритої кримінальної справи, Ви і без машини і без страховки. Підсумок: всіх цих проблем не буде, якщо встановлена ​​супутникова охорона Polaris Satellite. При спробі угону система відправить сигнал оператору, заблокований автомобіль просто не зрушиться з місця, а наполегливі спроби його завести закінчаться зустріччю викрадачів з поліцією.

По-четверте, супутникова охорона і страховка не альтернативи один одному, непотрібно їх протиставляти, правильно обов'язково мати обидва цих продукту.

Навіщо купувати супутникову протиугінну систему, якщо можна встановити двухстороню сигналізацію-крякалку з брелоком-пейджером і вона буде повідомляти про всі позаштатні ситуації з машиною?

При встановленій супутниковій системі ви не займаєтеся охороною автомобіля особисто. Це робить цілодобовий диспетчерський центр, він приймає сигнали від автомобіля, дистанційно керує блокуючими і сигнальними пристроями захисту, зв'язується з власником і при необхідності, замість Вас викликає поліцію. Вам не треба перебувати поруч з автомобілем, Вас навіть може не бути в країні.

Супутникової охоронної системи Polaris Satellite немає альтернативи особливо в разі розбійного нападу або коли власника намагаються "викинути" з-за керма. Тільки правильні дії спеціально навченого оператора дозволять правильно відреагувати і зберегти життя та здоров'я користувача.

Супутникова охоронна система використовує електронні пристрої в автомобілі тільки для моніторингу ситуації, а рішення приймає жива людина.

У простих сигнализациях можна сподіватися тільки на електроніку.

До того ж сигналізації з пейджером є масовим продуктом і добре вивчені викрадачами. У випадку з такою сигналізацією власнику самому доведеться реагувати на сигнали тривоги, викликати поліцію або бігти до автомобіля перешкоджати угону. Прямуючи до автомобіля, власник розраховує, що помітивши його, злодії одразу втечуть, але це не завжди так, особливо якщо вони озброєні і поруч немає свідків. Та й навіщо тікати, якщо у 100% таких випадків власник, прибігши, приносить з собою ключі від машини.

В середньому на злом крякалки із застосуванням кодграббера йде одна хвилина, ви можете просто не встигнути самостійно, зупинити викрадення.

Автомобіль можна завантажити у спеціальний вантажний автофургон, закритий з усіх боків свинцем, який не пропускає радіовипромінювання. Як супутникова протиугінна система захищає від такого способу викрадення?

Автомобіль, що знаходиться під охороною Polaris Satellite не можна несанкціоновано перемістити з місця, а для того що б він потрапив в фургон його треба підняти, качнути, нахилити. Система має цифровий датчик крену-нахилу який реагує на зміну положення автомобіля в просторі, тому при спробі занурити автомобіль, на що-небудь обов'язково станеться спрацювання цього датчика. Якщо викрадачі перед цим ввімкнуть «глушилку», то буде спрацювання антіджаммера.

Це не так просто, і викрадачам прийдется зіткнутися з наступними проблемами:

По-перше, будь-який вантажний автомобіль з фургоном завжди має ймовірність бути зупиненим патрулем поліції, особливо в нічний час.

По-друге, якими мають бути товщина і вага свинцю, що б він гарантовано не пропускав радіозв'язок?

По-третє, вартість виготовлення подібного автофургона буде високою і навряд чи зможе компенсувати доходи злодіїв від вкраденого автомобіля. Тим більше, що поруч може виявитися машина без супутникової системи, для викрадення якої знадобиться значно менше коштів, сил і часу.

Коли автомобіль, обладнаний супутникової протиугінною системою, знаходиться у підземному паркінгу, чи може з ним зв'язатися оператор диспетчерського центру?

Якщо це підземний паркінг, то супутників, швидше за все не буде, але буде працювати GSM зв'язок, за допомогою якого оператор отримає сигнал від системи, заблокує двигун і викличе поліцію. Бувають паркінги, де втрачається і GSM зв'язок, тоді тривоги, які в цей період відбуваються, записуються у чорний ящик системи і при появі мережі миттєво відправляються в диспетчерський центр. Як правило підземні паркінги завжди охороняються.

Навіщо супутникова протиугінна система, якщо в автомобілі постійно знаходиться водій або охоронець?

Це, на жаль, поширений стереотип ставлення до охорони автомобіля власників з особистою охороною, і він має під собою підставу, так як на особисту охорону виділяються суми що на багато перевищують вартість супутникових систем. Але про таке їхнє ставлення до встановлення додаткових сигналізацій на автомобіль чудово обізнані викрадачі і користуються цим. Вони стежать за такою машиною, вичікуючи момент, коли охорона залишить автомобіль хоча б на кілька хвилин, без проблем зламують заводський іммобілайзер і крадуть. Суть в тому, що злодіям набагато легше викрасти саме такий автомобіль, ніж той що самотньо стоїть в темному провулку без особистої охорони, але з встановленою супутниковою системою та іншими пристроями безпеки.

Що робити зі супутниковою протиугінною системою при продажу автомобіля?

Номінальний ресурс роботи супутникової системи Polaris Satellite близько 15 років, тому не обов'язково продавати її разом з автомобілем. Систему завжди можно демонтувати зі старого і встановити на новий автомобіль для продовження обслуговування.

За що сплачується щомісячна абонплата?

В абонентську плату входять:

1. Послуги цілодобового диспетчерського центру.

2. Консультації технічних фахівців.

3. Послуги оператора мобільного зв'язку, чия SIM-картка знаходиться у обладнанні автомобіля.

Супутникова протиугінна система, для своєї роботи, потребує послуг GSM-операторів. Отже, у випадках, коли останні мають проблеми зі зв'язком, такі як: зони, де відсутнє покриття; зони нестійкого прийому сигналу; перевантажені канали зв'язку; можливі технічні несправності, які призводять до порушення зв'язку та інше, може виникнути підвищена ймовірність викрадення автомобіля.

Чи існують альтернативні способи передачі інформації від автомобіля у диспетчерський центр?

Використання GSM зв'язку супутниковими охоронними операторами, за довгі роки, показало свою високу ефективність. Охоплення території населеної суші GSM-операторами дуже високе і якість їх роботи постійно поліпшується.

Висока ймовірність викрадення існує, переважно, у великих містах, де важче відшукати машину в щільній забудові. У містах легше знайти місце, у величезній кількості гаражів, для відстою автомобіля, поки його будуть шукати. Як правило, всі міста добре покриті GSM-зв'язком.

Технологія дозволяє створити супутникову протиугінну систему з передачею сигналів по каналах супутникового зв'язку, але це призведе до значного подорожчання, як обладнання, так і послуги. До того, ж супутниковий зв'язок навряд чи буде більш ефективний, ніж GSM через погану роботу в приміщеннях.

Супутникові протиугінні системи сильно висаджуют акумулятор автомобіля?

Всі, хто є власником смартфону, знає, що у цього пристрою існує два параметра споживання енергії, режим очікування і режим розмови. Нікого не дивує, що навіть коли смартфон не використовується, а просто включений, акумулятор в ньому, все одно сідає. Смартфону постійно потрібна енергія для знаходження в мережі, так званий "режим очікування". Те ж саме відбувається і з обладнанням супутникової протиугінної системи, встановленому в автомобілі. Тільки режим очікування забезпечується за рахунок власних акумуляторів системи та акумулятора автомобіля.

Якщо на автомобілі довго не їздити, акумулятор в ньому сідає. У бортового акумулятора, для зарядки, є всього два джерела енергії, це двигун або зовнішній зарядний пристрій. Виробники автомобілів рекомендують заряджати акумулятор не рідше ніж один раз на місяць, якщо автомобіль не використовується. Супутникова охоронна система Polaris Satellite, додає до стандартних параметрів споживання автомобіля ще 20 міліампер, що дозволяє спокійно його завести навіть через чотири тижні простою. На жаль, рівень сучасних технологій і закони фізики не можуть дозволити поки, відмовитися від електроспоживання зовсім.