Повна інструкція

  




    Правила експлуатації


  Система Polaris Satellite є складним електронним пристроєм. Від його функціонування та правильної інсталяції залежить особиста безпека користувача, справність механізмів автомобіля, а також безпека дорожнього руху. Під час інсталяції використовуйте рекомендації із закладки Інсталяція системи або користуйтеся послугами професійних інсталяторів. У період експлуатації періодично перевіряйте правильність роботи системи, як це зробити читайте тут.  Якщо виникли проблеми, пов'язані з функціонуванням системи, будь ласка зверніться в чаті до користувача "Polaris Satellite", вкажіть свій PIN-код, прізвище і задайте запитання, що Вас цікавить.

   Не рідше, ніж один раз на два роки, треба замінювати акумулятор у головному блоці системи. Несвоєчасна заміна акумулятора може призвести до неможливості реагувати на позаштатне відключення акумулятора автомобіля.

  Коли заряд батареї в мітці слабкий - система, в момент відкриття дверей, видає три подвійні сигнали. Якщо заряду батарейки в мітці не вистачає, щоб зняти машину з охорони, то можна зателефонувати в диспетчерський центр та перевести систему в "сервіс", після чого з'явиться можливість користуватися автомобілем. Але найкраще завжди мати запасні батареї для міток.

   При використанні авторизації не варто поспішати швидко забирати руку вид зони авторизації, треба дати можливість системі провести авторизацію та дочекатися кінця програвання мелодії. Якщо так трапилося, що долоня була прибрана рано і система програла мінорну мелодію, то треба прибрати руку й за секунду знову піднести ії, та затримати там.

   Якщо користувач не увімкнув режими "Сон" або "Гібернація", а автомобіль був залишений у глибокому підземному паркінгу, де немає зв'язку, то оператор не зможе їх включити дистанційно.

   Якщо автомобілю належить довго не їздити, то бажано не рідше одного разу на місяць, заряджати акумулятор, як це рекомендує завод-виробник автомобіля.


    Встановлення системи на автомобіль


       Встановити систему на автомобіль можна або самостійно, або звернувшись до будь-якого інсталяційного центру, який працює з автомобільними сигналізаціями, або купити послугу інсталяції на цьому сайті у закладці Купити, розділ Послуги сервісу.


       Вся необхідна інформація по інсталяції знаходиться у закладці Інсталяція системи.


       Перед початком інсталяції обов'язково заповнити й надіслати Договір та зробити платіж за перший місяць обслуговування і 5 USD (оплата у гривнях за курсом на день отримання рахунку, п.п. 2.4. Договору) за підключення в якому обов'язково вказати свій PIN-код та повні прізвище та ім'я. Після підписання та надсилання договору, користувач на e-mail, одержить листа зі своєю копією договору та номером телефону диспетчерського центру.  

       Після встановлення системи обов'язково заповнити та надіслати Формуляр на програмування системи (закладка Інсталяція системи).

    



    Пакети послуг Level 1 та Level 2 


       Залежно від потреб користувачів на вибір є два пакети послуг системи: Level 1 та Level 2. Різниця між ними полягає в тому, що у Level 2 реалізована протирозбійна функція. Це трохи підвищує щомісячну плату за обслуговування і додає необхідність авторизації користувача після запуску двигуна та після кожного відкриття дверей. Про ціни можна прочитати нижче у розділу "Ціни, умови обслуговування та як сплачувати". 

       Якщо користувач купив один пакет послуг та згодом вирішив, що йому потрібен інший, то він завжди може його змінити заповнивши форму Заява на зміну тарифного плану для фізичної особи або Заява на зміну тарифного плану для юридичної особи у закладці  Документація і написавши в чаті. Зміна конфігурацій проводиться дистанційно з диспетчерського центру.

      Ще для обох пакетів послуг є можливість встановити додаткові датчики. При встановленні додаткових датчиків збільшується вартість щомісячного абонентного обслуговування.

   


    Ціни, умови обслуговування та як сплачувати


      Система обслуговується тільки по передоплаті. Якщо на рахунку користувача немає грошей, то охорона з диспетчерським центром перестає працювати. Але сама система, встановлена в автомобілі, продовжує функціонувати в режимі звичайного іммобілайзера та на машині, як і раніше, не можна буде їхати без мітки. 

       Якщо протягом п'яти днів не надійдуть гроші за обслуговування системи, то SIM-карту в обладнанні буде деактивовано.


       Пакети послуг: 

    Level 1  -  25 USD на місяць. 

    Level 2 -  30 USD на місяць. 

    (Оплата у гривнях за курсом на день отримання рахунку п.п. 2.4. Договору).


       Платити можна або щомісяця, або в закладці Купити розділ Абонентне обслуговування можна зробити передоплату на наступні періоди обслуговування: 6 місяців, 1 рік, 2 роки або 3 роки. При передоплаті вартість обслуговування буде менше.


       Фізичним особам оплату можна провести в будь-якому додатку що приймає платежі, на розрахунковий рахунок компанії. Реквізити вказані у Додатку "А" до Публічного договору оферти на надання інформаційних послуг. Так само можна сплатити в будь-якому відділенні банку як що скачати і заповнити квитанцію на оплату у закладці Документація. Обов'язково вказати PIN-код та прізвище користувача.


   

    Додаткові датчики


       Система має один вбудований датчик удару-нахилу. Цей датчик призначений для контролю за станом автомобіля в просторі, а також для фіксації ударів по автомобілю. Особливо ефективний при спробі повантажити автомобіль на евакуатор, у випадках, коли автомобіль піднімають за допомогою домкрата, наприклад для крадіжки коліс або каталізатора, або при спробі відкотити автомобіль у бік або закотити на причіп. Чутливість до удару допоможе своєчасно відреагувати на розбиття скла або механічне пошкодження автомобіля. 


       Користувач має можливість розширювати функціонал системи шляхом додавання зовнішніх додаткових датчиків. Залежно від того який роз'єм застосовує виробник датчика - на корпусі головного блоку системи є два порти різного розміру. Якщо треба підключити два додаткових датчика, то можна використовувати обидва порти одночасно (кабелі йдуть у комплекті з датчиками). 

       Є можливість підключити наступні додаткові датчики: 



       Додаткові датчики можна або придбати самостійно, або на цьому сайті в закладці Купити, розділ Система та комплектуючі, натиснувши Додатковий датчик рухуДодатковий датчик удару-нахилуДодатковий датчик розбиття скла  або  Додатковий датчик аварії. Роботи по установці датчиків також можна зробити як самостійно, так і Купивши послугу інсталяції додаткових датчиків


       Встановлення додаткових датчиків на автомобіль можливе як одночасно з інсталяцією системи, так і після того, як система вже була інстальована.


       У разі інсталювання датчиків разом з системою до підписання Договіру:

       При заповненні Формуляру на програмування системи  буде запропоновано вказати де розташовані і як підключені один, або два датчика, та в Договорі у Додатку "А" в розділі "Додаткові датчики" пропонується заповнити форму, де зазначити які датчики були інстальовані та вибрати відповідний тарифний план.


       У разі, коли датчики інсталювалися після того як систему вже було встановлено, та Договір вже був укладений:

        Переконайтеся що на вашому рахунку достатньо коштів для зміни тарифного плану. Для цього напишіть запит у чаті та вкажіть свій PIN-код.

        Обслуговування одного додаткового датчика становитиме 5 USD на місяць. Відповідно якщо було додано два додаткових датчика, то на рахунку треба мати додатково 10 USD. (Оплата здійснюється у гривнях за курсом на день отримання рахунку п.п. 2.4. Договору).


  

      ДІЇ:

      1. Зателефонувати в диспетчерський центр та перевести систему у режим "Сервіс".

     2. Встановити датчик або датчики згідно з рекомендаціями у закладці Інсталяція системи

     3. Заповнити та надіслати форму Заява на активацію додаткових датчиків та нового тарифного плану для фізичних осіб або Заява на активацію додаткових датчиків та нового тарифного плану для юридичних осіб   в закладці Документація

     4. У мессенджерi Viber написати зі свого номера телефону, який вказан в договорі, повідомлення з текстом: "PIN - (вказати Ваш PIN-код) Заява на активацію додаткових датчиків та нового тарифного плану".

     5. Дочекатися підтвердження в чаті, що датчики активовані і тарифний план змінений.

     6. Зателефонувати в диспетчерський центр та вивести систему з режиму "Сервіс".




     Органи управління системою


       В автомобілі, який обладнано охоронною системою Polaris Satellite користувачеві доступні три органи управління:

        1. Мітка - пристрій для керування функціями системи. Пластиковий виріб з розташованою усередині платою і батареєю. Легко відкривається, якщо підчепити нігтем або монетою. Якщо мітки немає поруч з автомобілем, то система стає на охорону. Якщо мітка з'являється, то система знімається з охорони. У комплекті з сістемою є дві мітки. Якщо батарея сідає, то система відразу після зняття з охорони в салоні автомобіля видає поспіль п'ять коротких сигналів. Купити батарею можна або самостійно, або на цьому сайті у закладці Купити, розділ Система та комплектуючі натиснувши Елемент живлення для мітки. Мітку не можна залишати в машині. Не рекомендуємо прикріплювати мітку до ключів від автомобіля, це допоможе уникнути крадіжки машини, якщо вкрадуть ключі. 

    У разі, якщо мітка була загублена, то можна купити нову, для цього треба перейти у закладку Купити, розділ Система та комплектуючі натиснути Мітка. Для того що б "прив'язати" нову мітку до системи треба зв'язатися з диспетчерським центром.

       2. Зона авторизації - місце в межах доступності водія, до якого треба доторкнутися рукою. (В цьому місці під пластиком встановлений сенсор).

       3. Тривожна кнопка - прямий виклик оператора диспетчерського центру. Одне натискання - один виклик. Часті натискання можуть сприйматися як несправність системи і приведуть до відмови операторів на них реагувати. Рекомендується натискати тільки в екстрених ситуаціях.



     Підключення до диспетчерського центру та взаємодія з операторами


       До завдань диспетчерського центру Polaris Satellite входять:

       1.  Інформування користувачів про спрацювання системи.

       2. Виклик поліції і екстрених служб.

       3. Управління системою користувача на його прохання (вмикання та вимикання сервісних режимів системи).

       4. Реагування при розбійному нападі на користувача згідно алгоритму системи (тільки для Level 2).


     ДІЇ:

       1. Заповнити та надіслати Договір.

       2. Заплатити за тарифний пакет, який було обрано під час заповнення форми договору, натиснувши посилання "Купити" біля ціни пакету.

       3.  Отримати рахунок за підключення (5 USD (оплата у гривнях за курсом на день отримання рахунку, п.п. 2.4. Договору)). Для цього написати  у мессенджерi "Viber" користувачу "Polaris Satellite support", номер +380503806727 повідомлення: "Прошу надати рахунок за підключення, PIN-(вказати Ваш PIN-код)".

       4. Виконати  інсталяцію системи згідно з порадами в закладці "Інсталяція системи".

       5. Заповнити та надіслати  Формуляр на програмування системи.

       6 . Запам'ятати чотири останні цифри свого PIN-коду (зазначений на картці, яка є в комплекті).

       7. Звернутися в чаті (Viber) до користувача "Polaris Satellite", написати: "Свій PIN-код, прізвище. Договір відправлено".

       8. Придумати два слова-пароля і приготуватися повідомити їх оператору. (Слова обов'язково запам'ятати, одне слово - це справжній пароль, який користувач говорить кожен раз при зв'язку з оператором, а друге - це хибний пароль і вимовляється він в тих випадках, коли користувачеві загрожує небезпека).

       9. Натиснути кнопку тривоги один раз.

     10. Дочекатися дзвінка від диспетчерського центру (при підключенні можлива черга до 20 хвилин), назвати чотири останні цифри свого PIN-коду і два слова-паролі, та отримати підтвердження підключення.

       



    Зміна паролів


       У випадку, якщо користувач хоче змінити паролі, то йому для цього треба зателефонувати оператору диспетчерського центру та назвати свій PIN-код, свої паспортні дані і два старі паролі, та попросити їх змінити на нові.

       Якщо користувач забув один або обидва паролі, то необхідно заповнити у закладці Документація форму Заява на зміну паролів для фізичних осіб або Заява на зміну паролів для юридичних осіб та написати повідомлення у чаті для підтвердження номеру телефону, після чого йому передзвонить оператор й запропонує назвати нові паролі.




     Постановка системи під охорону


       Постановка системи під охорону відбудється відразу як тільки власник машини з міткою відійде на 10 метрів або витягне батарейку з мітки. (При цьому друга мітка не повинна залишатися в машині зі вставленою батарейкою).

    

     ДІЇ:

       1.  Вимкнути запалювання.

       2. Зачинити машину і поставити під охорону штатним брелоком.

       3. Відійти від машини не менше, ніж на 10 метрів.

       Система буде поставлена під охорону протягом однієї хвилини.


       Якщо в машині залишилися відчинені хоча б одні двері, капот або багажник, а мітка була видалена на 10 метрів, то система все одно стане під охорону, після чого відправить сигнал тривоги.

    Надалі система залишиться під охороною.


  

     Зняття системи з охорони


       Зняття системи з охорони відбудеться як тільки система розпізнає мітку, яка повинна бути у власника з собою, у момент, коли він сідає в машину. Після відкриття будь-яких дверей, багажника або капота відбувається розпізнавання мітки, цей процес супроводжується двома короткими сигналами.

    

     ДІЇ:

       1.  Зняти автомобіль з охорони штатним брелоком.

       2. Видчинити двері. Відбувається розпізнавання мітки, цей процес супроводжується двома короткими сигналами (звуки тільки в салоні автомобіля).

       Система знята з охорони.


       Якщо машина стояла під охороною з відчиненими дверима, багажником або капотом, то для розпізнання мітки необхідно включити запалювання і почекати два коротких сигналу (всі звуки тільки в салоні автомобіля).



     Авторизація користувача (тільки для Level 2)


       Авторизація потрібна тільки при заведеному двигуні.


       Авторизація - це дія направлена ​​на інформування системи, що у користувача все гаразд і йому не потрібна допомога. У разі, якщо авторизації не буде, система вирішить, що на користувача скоєно розбійний напад і за кермом не він, або користувач керує автомобілем під контролем зловмисників. Потреба в авторизації виникає тільки в двох випадках: відразу після того, як був заведений двигун та після відкриття будь-яких дверей при заведеному двигуні.

 

     ДІЇ:

       1.  Зачинити всі двері.

       2. Завести двигун.

       3. Піднести долоню до зони авторизації і затримати її там до закінчення програвання мелодії.


       Якщо рано прибрали руку, то система, при повторному піднесенні долоні, зіграє мінорну мелодію, яка сигналізує про помилку авторизації. Треба ще раз прибрати долоню, а через три секунди піднести її повторно і почекати закінчення програвання мелодії. Відбудеться авторизація користувача і можна спокійно їхати далі.


       4. Після відкриття будь-яких дверей або багажника при запущеному двигуні треба кожен раз повторювати третій пункт.

    Авторизація проведена.


       Якщо користувач забув авторизуватися, то система нагадає йому постійно повторюваними короткими сигналами. В цьому випадку треба просто піднести долоню до зони авторизації і затримати її там на три секунди.


       Управління авторизацією на випадок, коли водієві не треба вимикати двигун і ненадовго вийти з автомобіля, залишивши в ньому пасажирів.


     ДІЇ:

       1.  Зупинити автомобіль (Двигун працює).

       2. Відчинити двері водія.

       3. Піднести долоню до зони авторизації і затримати її там до закінчення програвання мелодії.

       4. Вийти з автомобіля і зачинити двері.

      (Мітку можна забрати з собою)


       Бажано попередити пасажирів, що б вони в цей час не відчиняли дверей.


       Після повернення.

     ДІЇ:

       1.  Сісти на місце.

       2. Зачинити двері водія.

       3. Піднести долоню до зони авторизації і затримати її там до закінчення програвання мелодії.

       4. Користуватися автомобілем в звичайному режимі.


       Відключення функції авторизації після кожного відкриття дверей та багажника автомобіля.

       Якщо використання функції авторизації після кожного відкриття дверей викликає дискомфорт, то можна вимкнути цю функцію. При цьому функція авторизації після увімкнення запалення залишиться. Для цього треба заповнити у закладці Документація форму Заява на відключення функції авторизації після кожного відкриття дверей для фізичної особи або Заява на відключення функції авторизації після кожного відкриття дверей для юридичної особи та написати повідомлення у чаті для підтвердження.




     Алгоритми дій під час розбійного нападу (тільки для Level 2)


       1. У разі, якщо автомобілем намагаються заволодіти за допомогою збройного нападу, а власника при цьому злочинці не затримують, то ми настійно рекомендуємо віддавати ключі і бігти якнайдалі, ховатися і не думати про машину. Вже через хвилину система сама повідомить про викрадення і буде викликана поліція.


       2. Злочинці підійшли до автомобіля в момент, коли Ви вже сіли за кермо, погрожуючи зброєю змусили відкрити машину і сіли в неї. Якщо Ви не встигли натиснути тривожну кнопку, то, перебуваючи за кермом, досить після запуску двигуна не авторизуватися. Якщо двигун був вже заведений, то достатньо не авторизуватись після відкриття дверей. Далі система відправить спрацювання і Вам зателефонує оператор. Якщо злочинці дозволять відповісти на дзвінок, то треба сказати, що у Вас все добре і повідомити оператору хибний пароль. Машина не глухне і можна їхати, а поліція вже попереджена.


       3. З'ясувалося що злочинці знають алгоритм роботи системи. Сидячи з Вами в машині і погрожуючи зброєю наказали авторизуватися. У цьому випадку Ви маєте можливість авторизуватися тривожною кнопкою, натиснувши, не забудьте її потримати до закінчення програвання мелодії авторизації. Далі Вам телефонує оператор, Ви повідомляєте йому хибний пароль. Автомобіль при цьому не глухне, можете їхати куди Вам скажуть злочинці, а оператор вже викликав поліцію.

    

       4. Якщо злочинці сіли за кермо, двигун запущено, а Ви опинилися або на задньому сидінні або в багажнику, то можна або витягти батарейку з меткі, або її зламати, або її викинути, заведений автомобіль продовжить їхати, навіть якщо немає мітки, при цьому диспетчерський центр отримає спрацювання.




    Сервісні функції системи


   

     Режим "Сервіс"


       В даному режимі система відключає всі охоронні функції і ніяк більше не впливає на роботу автомобіля. Це дозволяє власнику залишити мітку у себе і передати машину на станцію технічного обслуговування або іншому водієві, який не має навичок роботи з системою.

    

      Єдиним способом перевести автомобіль в "Сервіс" та назад під охорону є дзвінок оператору диспетчерського центру.


    ДІЇ: 

       1.  Зателефонуйте до диспетчерського центру.

       2. Назвіть останні чотири цифри свого PIN-коду і справжній пароль, та попросіть перевести автомобіль у "Сервіс".

      Автомобіль не охоронятиметься, доки користувач знову не зателефонує і не виведе його з режиму "Сервіс".

   

       Важливо пам'ятати, що диспетчерський центр не отримує сигнали від системи, в період, коли включений режим "Сервіс" і отже звільняється від зобов'язань по інформуванню про них користувача. Також режим "Сервіс" не звільняє від щомісячної абонентської плати, якщо така є згідно умов обслуговування.


       Якщо включений режим "Сервіс", то кожне вмикання і вимикання запалювання супроводжується довгим звуковим сигналом.




     Режим "Малий сервіс"


       Водієві треба вимкнути двигун і з міткою вийти з автомобіля, залишивши в ньому пасажирів. Якщо мітка з водієм покине автомобіль, то система відразу стане під охорону, а оскільки всередині залишилися пасажири, то вона буде надсилати сигнали в диспетчерський центр і користувача почнуть турбувати дзвінками оператори. Що б цього не сталося:


     ДІЇ:

       1.  Зупинити автомобіль.

       2. Піднести долоню до зони авторизації і затримайте її там, в цей момент вимкнути запалювання. Програє мелодія.

    "Малий сервіс" включений.


       Відключення режиму "Малий сервіс":

       Система сама стане під охорону автоматично через три години або треба увімкнути запалювання і користуватися автомобілем в звичайному режимі. Цей режим так само можна застосувати якщо автомобіль треба залишити на мийці або на обслуговуванні, яке не займе більше трьох годин.




     Режим "Сон" та режим "Гібернація"


       Обидва режими керують рівнем споживання енергії акумулятора автомобіля. Різниця полягає лише в тому, що в режимі "Сон" залишається можливість спостерігати автомобіль на мапі мобільного застосунка. А в режимі "Гібернація" такої можливості не буде, проте споживати енергію система буде ще менше.

       І в режимі "Сон" і в режимі "Гібернація" автомобіль продовжує знаходиться під охороною системи і в разі небезпеки відправить сигнал в диспетчерський центр.

   

       Ці режими знадобляться під час тривалої стоянки автомобіля для економії рівня заряду акумулятора, наприклад на стоянці в аеропорту або якщо автомобілем рідко користуються.


     ДІЇ для режіму "Сон":

       1.  Двигун заведений.

       2. Авторизація проведена.

       3. Піднести долоню до зони авторизації 5 разів і на п'ятий затримати долоню дочекавшись мелодії.

       4. Припаркувати автомобіль і залишити його в звичайному порядку.


     ДІЇ для режіму "Гібернація":

       1.  Двигун заведений.

       2. Авторизація проведена.

       3. Піднести долоню до зони авторизації 7 разів і на сьомий затримати долоню дочекавшись мелодії.

       4. Припаркувати автомобіль і залишити його в звичайному порядку.


       У разі, якщо Ви збилися з рахунку натискань в процесі вмикання режимів, то досить відвести руку від зони авторизації, почекати п'ять секунд і почати спочатку.


       Відключення обох режимів відбувається автоматично при знятті системи з охорони та увімкнення запалювання.

       Якщо так вийшло, що Ви забули включити один з обраних режимів енергозбереження і немає можливості повернутися до автомобіля, то можна зателефонувати в диспетчерський центр та попросити це зробити оператора.


  

     Як зрозуміти, що система працює


       Для початку треба переконатися що автомобіль не знаходиться в режимі "Сервіс". Якщо активований режим "Сервіс", то після кожного увімкнення і вимкнення запалення повинен бути один довгий звуковий сигнал. Якщо сигналу немає, це означає що система не знаходиться у "Сервісі".  

       Для перевірки працездатності системи треба:

    

     ДІЇ:

        1.  Сісти в автомобіль і зачинити всі двері, капот та багажник.

        2. Режим "Сервіс" відключений.

        3. Запалення вимкнене.

        4. Розібрати одну з міток і витягнути батарею.

        5. Другу мітку розібрати, але батарею не витягувати. Тримати плату мітки в руках.

        6. Витягти батарею.

        7. Дочекатися  один короткий звуковий сигнал (очікування до 1 хвилини).

        8. Вставити батарею в плату мітки дотримуючись полярності.      

        9. Відчинити двері. Відбувається розпізнавання мітки, цей процес супроводжується двома короткими сигналами.

       Всі звуки тільки в салоні автомобіля.

       Якщо звуки були як описано, то все працює. Можна зібрати мітки і користуватися системою.




     Елемент живлення і автономна робота системи  



       Система відправить сигнал у диспетчерський центр у разі, якщо буде знята клема з акумулятора і продовжить охороняти автомобіль ще 24 години.

    В обладнанні системи встановлений елемент живлення. Не рідше ніж один раз на два роки треба проводити його заміну. Якщо цього не робити, то система не буде працювати у автономному режимі (тобто якщо відключене живлення від акумулятора автомобіля).

  

       Один раз на два роки треба: 


       Або Купити послугу заміни елемента живлення в головному блоці, натиснувши відповідну кнопку в закладці Купити, розділ Послуги сервісу;


       Або самостійно замінити елемент живлення. 

    Для цього: 



     ДІЇ:

    1.    Купити Елемент живлення для головного блоку  у закладці Купити розділ Система та комплектуючі.  

    2. Зателефонувати в диспетчерський центр та перевести систему у режим "Сервіс".

    3. Демонтувати і розібрати головний блок.

    4. Замінити елемент живлення на новий обережно витягнувши роз'єм та відклеївши старий за допомогою будь-якої пластикової карти.  

    5. Зібрати і встановити головний блок на місце.

    6. Зателефонувати в диспетчерський центр та вивести систему з режиму "Сервіс".



    SIM-карта, територія обслуговування системи і виїзд за кордон




       В обладнанні встановлена ​​SIM-карта оператора стільникового зв'язку. Вона має спеціальний захист і не може бути використана для роботи в інших пристроях.

       За замовчуванням, після придбання, існує можливість користуватися системою тільки на території України. Якщо є потреба мати захист в поїздках за кордон, то необхідно сплатити та підключити послугу міжнародного роумінгу.


     ДІЇ:

     1. Заповнити та надіслати форму Заява на підключення міжнародного роумінгу для фізичної особи або Заява на підключення міжнародного роумінгу для юридичної особи у закладці Документація.

     2. Зробити вибір, чи потрібно підключати послугу міжнародного роумінгу на 30 діб або на довше.

     3. Здійснити оплату 12 USD (Оплата здійснюється у гривнях за курсом на день отримання рахунку п.п. 2.4. Договору). із зазначенням PIN-коду за перші 30 діб підключеної послуги міжнародного роумінгу.

     4. Написати в чаті, що оплата зроблена, вказати PIN-код.

     5. Отримати підтвердження підключення роумінгу у чаті.

    (Послуга буде підключена як тільки кошти потраплять на розрахунковий рахунок компанії та з дати, зазначеної у заяві).


       Послуга міжнародного роумінгу підключається на термін або 30 діб, або на довше та не залежить від того, перебуває автомобіль за кордоном чи ні. 

       Якщо термін у 30 діб вже минув, а автомобіль ще перебуває за кордоном, то можна повторно заповнити форму, сплатити 12 USD (Оплата здійснюється у гривнях за курсом на день отримання рахунку п.п. 2.4. Договору) та знову підключити послугу.

       Якщо був обраний термін довше ніж на 30 діб, то протягом року 12 USD (Оплата здійснюється у гривнях за курсом на день отримання рахунку п.п. 2.4. Договору) списуватимуться з рахунку користувача щомісяця незалежно від того чи знаходиться автомобіль у зоні роумінгу чи ні. Зупинити списання грошей і відключити послугу може заповнення, та відправлення форми Заява на відключення міжнародного роумінгу для фізичної особи або Заява на відключення міжнародного роумінгу для юридичної особи.



    Активація SIM-карти і відновлення обслуговування.


       Оператор стільникового зв'язку продовжує нараховувати абонплату компанії Polaris Satellite не залежно від того використовується система чи ні. Тому якщо від користувача немає оплати за обслуговування протягом п'яти днів, то SIM-карту буде деактивовано, а обслуговування буде припинено. 

       Для того, що б система знову запрацювала треба погасити заборгованість по абонентській платі та замінити SIM-карту на нову. Для цього слід Купити послугу активації SIM-карти та дотримуватися Інструкції по заміні та активації SIM-карти.

  



    Призупинення обслуговування у разі невикористання системи або автомобіля


       Якщо з якихось причин автомобілем не користуються, або систему тимчасово демонтували, то користувач системи Polaris Satellite має можливість призупинити обслуговування на певний період. Для цього треба заповнити форму Заява на призупинення обслуговування для фізичної особи або Заява на призупинення обслуговування для юридичної особи у закладці Документація і написати про своє бажання в чаті, вказавши свій PIN-код. Оплата, на час призупинення обслуговування, становитиме 5 USD на місяць (Оплата здійснюється у гривнях за курсом на день отримання рахунку п.п. 2.4. Договору). Це необхідно для підтримки SIM-карти, встановленої в обладнанні, тому що оператор стільникового зв'язку продовжує нараховувати на неї обов'язковий щомісячний платіж. Відновити обслуговування можна якщо заповнити форму Заява на відновлення обслуговування для фізичної особи або Заява на відновлення обслуговування для юридичної особи у закладці Документація і написати в чаті, вказавши свій PIN-код. Послуга буде відновлена як тільки кошти потраплять на розрахунковий рахунок компанії. 




    Перевстановлення системи на інший автомобіль


      Систему Polaris Satellite не обов'язково продавати разом з автомобілем, її можна переставити на новий автомобіль. Зробити це можна або самостійно, або звернувшись до будь-якого інсталяційного центру, який працює з автомобільними сигналізаціями, або замовити послуги на цьому сайті в закладці Купити, розділ Послуги сервісу, кнопки Купити послугу демонтажу системи та Купити послугу інсталяції системи.

   

    ДІЇ після інсталяції системи на інший автомобіль:

      1. Заповнити та надіслати Формуляр на програмування системи для нового автомобіля.

      2. Заповнити та надіслати форму Заява на зміну автомобіля для фізичної особи або Заява на зміну автомобіля для юридичної особи, яку можна знайти у закладці Документація і написати про своє бажання в чаті, вказавши свій PIN-код.

      3. Натиснути кнопку тривоги один раз.

      4. Дочекатися дзвінка від диспетчерського центру (при підключенні можлива черга до 20 хвилин) або зв'язатися з диспетчерським центром, назвати чотири останні цифри свого PIN-код, слово-пароль, та отримати підтвердження підключення.




    Застосунок для смартфона     


       Застосунок "Wialon Local" в App Store або Google Play

    Логін і Пароль можна отримати у чаті як що написати зі свого номеру телефона і вказати свій PIN-код та номер свого пасторту.




  Розірвання договору


         Для розірвання договору треба заповнити форму Заява на розірвання договору для фізичної особи або Заява на розірвання договору для юридичної особи у закладці Документація і написати про своє бажання в чаті, вказавши свій PIN-код.




    Гарантійний термін





    Продовжена гарантія


       Користувач має можливість продовжити гарантійний термін. Для цього необхідно в закладці Купити, розділі Послуги сервісу натиснути Купити послугу продовженої гарантії

       Вартість продовженої гарантії не збільшує вартість обладнання системи Polaris Satellite встановленого в автомобілі користувача. 

       Після покупки цієї послуги щомісячна абонентська плата збільшиться на 5 USD (Оплата здійснюється у гривнях за курсом на день отримання рахунку п.п. 2.4. Договору) до часу, коли користувач вирішить від неї відмовитися. Для цього треба в закладці Документація заповнити форму Заява на припинення продовженної гарантії для фізичної особи або Заява на припинення продовженної гарантії для юридичної особи.




    Страхова компанія - власник системи


       У разі коли користувачеві систему передала страхова компанія, у полі договору "Власник системи" треба вказати "Страхова компанія". Крім того треба сфотографувати і надіслати ту сторінку договору, де видно яка машина застрахована і коли закінчується термін страхування.  

       Система обслуговується весь період доки діє страховка. Якщо страховка закінчилася, то для продовження обслуговування необхідно надати фотографію нового договору страхування та заповнити форму Заява на продовження обслуговування у зв'язку із продовженням страхового договору для фізичної особи або Заява на продовження обслуговування у зв'язку із продовженням страхового договору для юридичної особи в закладці Документація.

       Якщо користувач не планує продовжувати страховий договір, а систему йому страхова компанія подарувала, він може укласти новий договір з Polaris Satellite. Зробити це потрібно протягом 5 днів із моменту, коли закінчився страховий договір. Якщо мине більше цього терміну, то SIM-карту у системі буде деактивовано і необхідно буде заплатити ще за її активацію.