Коротка інструкція

Постановка системи під охорону


Постановка системи під охорону відбудється відразу як тільки власник машини з міткою відійде на 10 метрів або витягне батарейку з мітки. (При цьому друга мітка не повинна залишатися в машині зі вставленою батарейкою).

ДІЇ:

1. Вимкнути запалювання.

2. Зачинити машину і поставити під охорону штатним брелоком.

3. Відійти від машини не менше, ніж на 10 метрів.

Система буде поставлена під охорону протягом однієї хвилини.


Якщо в машині залишилися відчинені хоча б одні двері, капот або багажник, а мітка була видалена на 10 метрів, то система все одно стане під охорону, після чого відправить сигнал тривоги.

Надалі система залишиться під охороною.



Зняття системи з охорони


Зняття системи з охорони відбудеться як тільки система розпізнає мітку, яка повинна бути у власника з собою, у момент, коли він сідає в машину. Після відкриття будь-яких дверей, багажника або капота відбувається розпізнавання мітки, цей процес супроводжується двома короткими сигналами.

ДІЇ:

1. Зняти автомобіль з охорони штатним брелоком.

2. Видчинити двері. Відбувається розпізнавання мітки, цей процес супроводжується двома короткими сигналами (звуки тільки в салоні автомобіля).

Система знята з охорони.


Якщо машина стояла під охороною з відчиненими дверима, багажником або капотом, то для розпізнання мітки необхідно включити запалювання і почекати два коротких сигналу (звуки тільки в салоні автомобіля).



Авторизація користувача (тільки для Level 2)


Авторизація потрібна тільки при заведеному двигуні.


Авторизація - це дія направлена ​​на інформування системи, що у користувача все гаразд і йому не потрібна допомога. У разі, якщо авторизації не буде, система вирішить, що на користувача скоєно розбійний напад і за кермом не він, або користувач керує автомобілем під контролем зловмисників. Потреба в авторизації виникає тільки в двох випадках: відразу після того, як був заведений двигун та після відкриття будь-яких дверей при заведеному двигуні.

ДІЇ:

1. Зачинити всі двері.

2. Завести двигун.

3. Піднести долоню до зони авторизації і затримати її там до закінчення програвання мелодії.


Якщо рано прибрали руку, то система, при повторному піднесенні долоні, зіграє мінорну мелодію, яка сигналізує про помилку авторизації. Треба ще раз прибрати долоню, а через три секунди піднести її повторно і почекати закінчення програвання мелодії. Відбудеться авторизація користувача і можна спокійно їхати далі.


4. Після відкриття будь-яких дверей або багажника при запущеному двигуні треба кожен раз повторювати третій пункт.

Авторизація проведена.


Якщо користувач забув авторизуватися, то система нагадає йому постійно повторюваними короткими сигналами. В цьому випадку треба просто піднести долоню до зони авторизації і затримати її там на три секунди.


Управління авторизацією на випадок, коли водієві не треба вимикати двигун і ненадовго вийти з автомобіля, залишивши в ньому пасажирів.


ДІЇ:

1. Зупинити автомобіль (Двигун працює).

2. Відчинити двері водія.

3. Піднести долоню до зони авторизації і затримати її там до закінчення програвання мелодії.

4. Вийти з автомобіля і зачинити двері.

(Мітку можна забрати з собою)


Бажано попередити пасажирів, що б вони в цей час не відчиняли дверей.


Після повернення.

ДІЇ:

1. Сісти на місце.

2. Зачинити двері водія.

3. Піднести долоню до зони авторизації і затримати її там до закінчення програвання мелодії.

4. Користуватися автомобілем в звичайному режимі.


Відключення функції авторизації після кожного відкриття дверей та багажника автомобіля.

Якщо використання функції авторизації після кожного відкриття дверей викликає дискомфорт, то можна вимкнути цю функцію. При цьому функція авторизації після увімкнення запалення залишиться. Для цього треба заповнити у закладці Документація форму Заява на відключення функції авторизації після кожного відкриття дверей для фізичної особи або Заява на відключення функції авторизації після кожного відкриття дверей для юридичної особи та написати повідомлення у чаті для підтвердження.





Сервісні функції системи


Режим "Сервіс"


В даному режимі система відключає всі охоронні функції і ніяк більше не впливає на роботу автомобіля. Це дозволяє власнику залишити мітку у себе і передати машину на станцію технічного обслуговування або іншому водієві, який не має навичок роботи з системою.

Єдиним способом перевести автомобіль в "Сервіс" і назад під охорону є дзвінок оператору диспетчерського центру.


ДІЇ:

1. Зателефонуйте до диспетчерського центру.

2. Назвіть останні чотири цифри свого PIN-коду і справжній пароль, та попросіть перевести автомобіль у "Сервіс".

Автомобіль не охоронятиметься, доки користувач знову не зателефонує і не виведе його з режиму "Сервіс".

Важливо пам'ятати, що диспетчерський центр не отримує сигнали від системи, в період, коли включений режим "Сервіс" і отже звільняється від зобов'язань по інформуванню про них користувача. Також режим "Сервіс" не звільняє від щомісячної абонентської плати, якщо така є згідно умов обслуговування.


Якщо включений режим "Сервіс", то кожне вмикання і вимикання запалювання супроводжується довгим звуковим сигналом.



Режим "Малий сервіс"


Водієві треба вимкнути двигун і з міткою вийти з автомобіля, залишивши в ньому пасажирів. Якщо мітка з водієм покине автомобіль, то система відразу стане під охорону, а оскільки всередині залишилися пасажири, то вона буде надсилати сигнали в диспетчерський центр і користувача почнуть турбувати дзвінками оператори. Що б цього не сталося:


ДІЇ:

1. Зупинити автомобіль.

2. Піднести долоню до зони авторизації і затримайте її там, в цей момент вимкнути запалювання. Програє мелодія.

"Малий сервіс" включений.


Відключення режиму "Малий сервіс":

Система сама стане під охорону автоматично через три години або треба увімкнути запалювання і користуватися автомобілем в звичайному режимі. Цей режим так само можна застосувати якщо автомобіль треба залишити на мийці або на обслуговуванні, яке не займе більше трьох годин.



Режим "Сон" та режим "Гібернація"


Обидва режими керують рівнем споживання енергії акумулятора автомобіля. Різниця полягає лише в тому, що в режимі "Сон" залишається можливість спостерігати автомобіль на мапі мобільного застосунка. А в режимі "Гібернація" такої можливості не буде, проте споживати енергію система буде ще менше.

І в режимі "Сон" і в режимі "Гібернація" автомобіль продовжує знаходиться під охороною системи і в разі небезпеки відправить сигнал в диспетчерський центр.

Ці режими знадобляться під час тривалої стоянки автомобіля для економії рівня заряду акумулятора, наприклад на стоянці в аеропорту або якщо автомобілем рідко користуються.


ДІЇ для режіму "Сон":

1. Двигун заведений.

2. Авторизація проведена.

3. Піднести долоню до зони авторизації 5 разів і на п'ятий затримати долоню дочекавшись мелодії.

4. Припаркувати автомобіль і залишити його в звичайному порядку.


ДІЇ для режіму "Гібернація":

1. Двигун заведений.

2. Авторизація проведена.

3. Піднести долоню до зони авторизації 7 разів і на сьомий затримати долоню дочекавшись мелодії.

4. Припаркувати автомобіль і залишити його в звичайному порядку.


У разі, якщо Ви збилися з рахунку натискань в процесі вмикання режимів, то досить відвести руку від зони авторизації, почекати п'ять секунд і почати спочатку.


Відключення обох режимів відбувається автоматично при знятті системи з охорони та увімкнення запалювання.

Якщо так вийшло, що Ви забули включити один з обраних режимів енергозбереження і немає можливості повернутися до автомобіля, то можна зателефонувати в диспетчерський центр та попросити це зробити оператора.